info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

argininë

Showing all 15 results

Ofertë!
-15%

Youth Lab Blemish Control Set

Set për përkujdesjen e fytyrës, për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 150 ml, 32 ngjitëse, 50 ml
4,320.00 L 3,672.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Biocollagenix Crema Anti-eta

Krem anti-rrudhë 50 ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë

Palmer’s Spider Vein Cream

Krem që pakëson kapilarët e dukshëm në sipërfaqe të lëkurës 150 g
3,180.00 L
Shtoje në shportë

Nutrigen Growmega shurup

Shurup me vitamina dhe vaj peshku për rritjen e shëndetshme të fëmijëve Flakon x 150 ml
1,590.00 L
Shtoje në shportë

Damor Bioarginina

Medikament otc me l-argininë Paketim x 20 flakonë
3,207.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Go Up Pocket Drink

Suplement ushqimor kundër lodhjes mendore dhe fizike 16 bustina
1,440.00 L 1,224.00 L -15%
Shtoje në shportë

Life Saver Solutions F.P.W (Fertilo Pro Woman)

Suplement fertiliteti për femra Kuti x 90 kapsula
9,000.00 L
Shtoje në shportë

Denk Man Active

Stimulues seksual për meshkuj Kuti x 60 kapsula
6,025.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Potenzine Superior

Stimulues për meshkuj Kuti x 30 kapsula
1,950.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman

Trajtim kundër rënies së flokëve për femra Paketim me 21 ampula
9,300.00 L 7,905.00 L -15%
Shtoje në shportë

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman PromoPack 33

Trajtim kundër rënies së flokëve për femra Paketim promocional me 33 ampula
9,300.00 L
Shtoje në shportë
Vichy Amonexil Clinical 5

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Woman PromoPack

Trajtim kundër rënies së flokëve për femra Paketim me 12 ampula
4,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Aminexil Clinical 5 Anti-Hair Loss Treatment Man

Trajtim kundër rënies së flokëve për meshkuj Paketim me 21 ampula
9,300.00 L 7,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bioscalin Energy Capelli Uomo

Suplement kundër rënies së flokëve për meshkuj Kuti x 30 tableta
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Biorga Cystiphane

Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të brishtë.
3,900.00 L 3,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare