info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Effaclar H Multi-Compensating Soothing Moisturizer

Çmimi:3,280.00 L 2,788.00 L -15%

Hidratues dhe
qetësues për lëkurë të yndyrshme të tharë si pasojë e trajtimeve dermatologjike produkteve kozmetike 40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim për
lëkurë të yndyrshme
dhe të dobësuar nga trajtimet estetike. Ushqen lëkurën e tharë nga trajtimet e ndryshme dhe e qetëson atë. Përmban një përzjerje lipidesh dhe niacinamid të cilët ndihmojnë në rigjenerimin e shtresës lipidike të lëkurës.
Ul skuqjen dhe irritimet.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet
në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë të pastruar më parë.

Përbërësit

Aqua / Water, Dimethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate
Squalane, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Stearat, Carbomer, Triethanolamine
Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Myristyl Malate Phosphonic Acid
Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate
Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Caprylyl Glycol,Tetrasodium EDTA,Xanthan Gum,Cetyl Alcohol, Tocopherol,Phenoxyethanol,Parfum / Fragrance