info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Hydro Radiance Moisturizing Sorbet Cream

Çmimi:4,480.00 L 3,584.00 L -20%

Krem hidratues
për lëkurë normale mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, veprim ushqyes dhe anti-rrudhë.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus ushqejnë lëkurën tuaj deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për lëkurë normale në mikse.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycereth-26, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Cyclohexasiloxane, Jojoba Esters, PEG-10 Dimethicone,  Dimethicone, Phenoxyethanol, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane,  Sodium Chloride, Vigna aconitifolia Seed Extract,  Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables,  Hydrolyzed Viola tricolor Extract,  Glycerin,  Tocopheryl Acetate,  Disteardimonium Hectorite,  Dimethicone Crosspolymer,  Acacia decurrens Flower Cera (Wax),  Sodium Cocoyl Glutamate, Polyglycerin-3, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Tocopherol, Ethylhexylglycerin,  Disodium EDTA,  CI 16035 (Red 40),  Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping