info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Correctionist Light Cream

Çmimi:6,300.00 L 4,725.00 L -25%

Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë normale -mikse për moshë 35-45 vjeç
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, të butë që absorbohet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.
Përmban kompleksin Rejuvenating (kombinim i disa principeve aktive), që kundërshton plakjen e lëkurës, pakëson rrudhat, rrit tonicitetin dhe elasticitetin e lëkurës.
Përmban zink, i cili redukton prodhimin e yndyrës dhe shkëlqimin që vjen prej saj.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë në mëngjes.
Përhapet në mënyrë të njëtrajtshme në të gjithë lëkurën.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, PEG-12 Dimethicone, Dibutyl Adipate, Propanediol, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ziziphus jujuba Seed Extract, Zinc PCA, Propylene Glycol, PEG-8, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Isostearyl Alcohol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Centella asiatica Extract, Tocopherol, Phytoecdysteroids, Ascorbyl Palmitate, Copper Gluconate, Pentylene Glycol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Superoxide Dismutase,   Hexapeptide-9, Tromethamine, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping