info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Absolute Regenerating Face Serum

Çmimi:11,200.00 L 8,960.00 L -20%

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë
30ml

Stock: S’ka stok

SKU: KO143
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Emulsion i freskët, i butë, që përthithet shpejt dhe plotësisht nga lëkura.
I ofron lëkurës shkëlqim, uniformitet dhe butësi.
Në sajë të pranisë në formulim të pluhurit të diamantit, pakëson dukjen e rrudhave dhe poreve duke ofruar një efekt ”soft focus”.
Kombinimi i një biopeptidi të konjuguar me platin, me acidin hialuronik dhe vitaminën E hidratojnë lëkurën deri në shtresat më të thella dhe pakësojnë rrudhat.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj bëhet më uniforme, rifiton freskinë, pamjen rinore dhe shkëlqimin e humbur.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parabene.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom,mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping