[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

Nuk

Showing 1–20 of 80 results

Ofertë!

Çanta e Maternitetit M

Set promocional me produktet më të nevojshme për çantën e maternitetit
17,550.00 L 15,600.00 L -11%
Përzgjidhni mundësi
Vendmbajtëse

NUK Ngrohës Biberoni Thermo Express Plus

Ngrohës NUK Thermo Express i përshtatshëm për t'u përdorur në shtëpi ose në makinë
9,000.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

NUK Biberon i gënjeshtërt Happy Days

Biberon silikoni i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Sterilizues Vario Express

Sterilizator me avull që largon 99% të mikrobeve nga shishet e biberonit apo aksesorët e tjerë që përdorni për bebet
12,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Pompë gjiri elektrike

Pompë gjiri elektrike me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
20,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Pompë gjiri elektrike me 2 koka

Pompë gjiri elektrike me 2 koka me adaptor dhe bateri të rikarikueshme
28,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike me rrjedhje të mesme, për fëmijë 0-6 muajsh 300 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Silikon gjiri

Silikon për mbrojtjen e kokave të gjirit gjatë ushqyerjes me gji Paketim x 2 copë
900.00 L
Përzgjidhni mundësi

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 18-36 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Gotë Active Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 12 muajsh 300 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

NUK Ndriçues portativ nate për bebe

Ndriçues portativ nate për bebe
4,500.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK qese për ruajtjen e qumështit të gjirit

Qese sterile për ruajtjen e qumështit të gjirit Paketim x 25 qese
1,800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe plastike First Choice

Shishe plastike me kokë gome (latex) për fëmijë nga 0-6 muaj 300 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh me dizajn breshke, për fëmijë mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Korse për gratë shtatzëna

Korse e krijuar specifikisht për t'u ofruar rehati dhe komfort femrave gjatë shtatzënisë
2,700.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi First Choice

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhëmbësh për masazhimin e gingivave të fëmijëve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Mini Set

Set me shishe biberoni dhe rrens, për fëmijë të sapolindur
1,000.00 L
Shtoje në shportë