info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK First Choice Learner Bottle

Çmimi:1,300.00 L

Gotë e përshtatshme për moshat 6-18 muaj
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK203
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

150 ml

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Në moshën 6 muajshe, kur fëmija fillon të pijë ujë dhe lëngje të tjera përveç qumështit, Learner Bottle do ta bëjë më të lehtë kalimin nga biberoni në gotë.

Karakteristikat:
• Mundëson kalimin e pirjes së lëngjeve nga biberoni në gotë pa ndihmën tuaj;
• Kokë e butë silikoni, e cila nuk lejon rrjedhjen e lëngjeve dhe është rezistente ndaj nxehtësisë;
• E përshtatshme për fëmijë nga 6-18 muaj;
• Doreza ergonomike dizenjuar për duart e vogla të fëmijëve;
•Lahet me lehtësi;
• Material polipropileni, pa BPA me kapacitet 150ml.

E disponueshme në ngjyrat:
-jeshile;
-rozë;
-blu;
-e bardhë.