info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Ndriçues portativ nate për bebe

Çmimi:4,500.00 L

Ndriçues portativ nate për bebe

Stock: Ka stok

SKU: NUK228
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Suitable For

,

Përshkrimi

Drita portabël NUK është shoqëruesja e fëmijes tuaj gjatë gjithë natës.
E vogël, praktike dhe e lezetshme.

Karakteristikat:
• Dritë nate e lëvizshme, e sigurt për orientimin e fëmijës gjatë natës.
• Dritë e butë dhe dizajn unik.
• Material i butë me mbeshtjellje prej silikoni (pa BPA): mund të vendoset edhe në krevat.
• Ka 3 nivele ndriçimi .
• E vogël dhe praktike, ideale për duart e vogla të bebit tuaj.
• Silikoni nuk leshon nxehtësi.
• Bateria mban 12 orë dhe karikuesi përfshihet në kuti.
• Përmasat: 5.8cm gjerësi x 10cm lartësi.