info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Çmimi:800.00 L

Kruajtëse dhëmbësh me dizajn breshke, për fëmijë mbi 3 muaj
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK214
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kruajtëset e dhëmbëve NUK kanë për qëllim të lehtësojnë proçesin e daljes së dhëmbëve dhe të qetësojnë irritimet e mishrave të dhëmbëve.
Karakteristikë e kruajtëses së dhëmbëve në formë breshke është kombinimi i sipërfaqeve të buta me ato të forta, duke dhënë një efekt të larmishëm masazhues që u përshtatet nevojave të foshnjave gjatë fazës së daljes së dhëmbëve.
Falë formës së saj, ajo arrin të gjitha zonat e gojës së foshnjës tuaj.
Forma e breshkës, e këndshme dhe me ngjyra tërheq vëmendjen e fëmijës tuaj dhe e shpërqendron nga dhimbjet.
E përshtatshme për fëmijë mbi 3 muaj.
Pa BPA.
E disponueshme në 3 ngjyra:
-blu;
-rozë;
-jeshile.