info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Ngrohës biberoni Thermo Express

Çmimi:5,000.00 L

Ngrohësi Thermo Express ngroh ushqimin e fëmijës për 90 sekonda

Stock: Ka stok

SKU: NUK221
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Një ndër problematikat më të mëdha të prindërve është kontrolli i temperaturës së shishes së qumështit ose dhe ushqimeve të bebit.
Me ngrohësin e ushqimit NUK Thermo Express këto janë probleme të së kaluarës.
Në vetëm 90 sekonda qumështi do të ngrohet në temperaturën e duhur dhe të gjitha lëndët ushqyese dhe vitaminat e rëndësishme do të ruhen.

Karakteristikat:
• Ngroh ushqimin shumë shpejt dhe butësisht me avull në vetëm 90 sekonda.
• Fiket automatikisht në fund të fazës së ngrohjes.
• Siguri maksimale falë mbrojtjes nga mbi nxehja.
• Ka një shportë praktike për heqjen me lehtësi të kavanozave dhe shisheve prej qelqi.
• Bazamenti i pa rrëshqitshëm i ngrohësit e mban atë të sigurt.
• I lehtë për t’u pastruar.