info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Gotë Trainer Cup

Çmimi:1,300.00 L

Gotë trajnuese për fëmijë mbi 6 muaj
230 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK196
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

230 ml

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Një ndër hapat më të rëndësishëm në zhvillimin e bebeve është dhe të mësuarit e pirjes së lëngjeve dhe ujit.
Gota trajnuese e NUK është zgjidhja e duhur për fëmijët mbi 6 muaj.
Koka e gotës është prej silikoni, pra është e butë dhe nuk dëmton apo irriton mishrat e dhëmbëve.
Është 100 % i izoluar, pra nuk kemi rrjedhje të ujit apo lëngjeve.
Gota ka një formë të tillë që e bën të përshtatshme për t’u mbajtur nga duart e vogla të fëmijëve.
Pa BPA.

I disponueshëm në ngjyrë:
-blu;
-rozë;
-e verdhë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso