info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe plastike First Choice

Çmimi:850.00 L

Shishe plastike me kokë gome (latex) për fëmijë nga 0-6 muaj
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Koka e biberonit NUK First Choice, është e ngjashme me kokën e gjoksit të nënës:
-nuk është e rrumbullakët, por asimetrike;
-përshtatet në mënyrë optimale në gojën e fëmijes;
-i ofron foshnjës tuaj butësi maksimale – për trajnim aktiv të nofullave dhe një ndjenjë natyrale gjatë pirjes.

Karakteristikat e shishes:
• Kokë gome me kënd dhe e sheshtë, totalisht elastike për të lejuar lirisht lëvizjen e gjuhës dhe nofullës;
• Vrimë e vogel anësore, që ndihmon në lagien e ushqimit me pështymë për tretje më të mirë;
• Sistem ajrimi, i cili ndihmon në minimizimin e kolikave;
• Shishja është e përbërë nga plastikë e një cilësie të lartë;
• E pajisur me disk sigurues që nuk lejon derdhjen gjatë lëvizjes apo transportit;
• E përshtatshme për fëmijë në moshën 0-6 muajshe.
Shishja ka një kapacitet prej 300 ml.
E disponueshme në disa ngjyra.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso