info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Ngrohës Biberoni Thermo Express Plus

Çmimi:9,000.00 L

Ngrohës NUK Thermo Express i përshtatshëm për t’u përdorur në shtëpi ose në makinë

Stock: Ka stok

SKU: 4496612
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Një ndër problematikat më të mëdha të prindërve është kontrolli i temperaturës së shishes së qumështit ose dhe ushqimeve të bebit.
Me ngrohësin e ushqimit NUK Thermo Express këto janë probleme të së kaluarës.
Në vetëm 90 sekonda qumështi do të ngrohet në temperaturën e duhur dhe të gjitha lëndët ushqyese dhe vitaminat e rëndësishme do të ruhen.
Mund të përdoret jo vetëm në shtëpi, por dhe në makinë në sajë të fishës përshtatëse.

Kujdes: Kjo pajisje nuk është e përshtatshme për shishe plastike ose qese qumështi të gjirit.
Ngrohësi i shisheve NUK Thermo Express duhet zbrazur rregullisht për të funksionuar siç duhet.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso