info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Sterilizues Vario Express

Çmimi:12,000.00 L

Sterilizator me avull që largon 99% të mikrobeve nga shishet e biberonit apo aksesorët e tjerë që përdorni për bebet

Stock: Ka stok

SKU: NUK217
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Higjiena është tepër e rëndësishme sidomos për foshnjët, sistemi imunitar i të cilëve nuk është formuar akoma plotësisht.
Sterilizuesi NUK ka për qëllim të dizinfektojë shishet e biberonit dhe aksesorët e tjerë të ushqimit për fëmijë, vetëm nëpërmjet avullit, dhe largon 99.9% të mikroorganizmave të dëmshme.
Mund të dizinfektohen deri në 6 shishe biberoni njëkohësisht.
Proçesi ndodh në vetëm 6 minuta.
Sterilizuesi fiket automatikisht.