info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Gotë Active Cup

Çmimi:1,200.00 L

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 12 muajsh
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Sa më aktivë të jenë fëmijët tuaj, aq më shumë lëngje duhet të konsumojnë që të rrinë të hidratuar.
Gota Active Cup e NUK është e përshtatshme për fëmijët që janë gjatë gjithë kohës të etur, pasi ka një kapacitet prej 300 ml.
Falë pranisë së një koke silikoni, që pengon rrjedhjen e lëngjeve është e përshtatshme për t’u marrë me vete kudo që jeni.

Gota është e pajisur dhe me një kapak transparent që mban kokën e biberonit të pastër.
Rezistente dhe njëkohësisht e lehtë për t’u mbajtur nga duart e vogëla të fëmijëve tuaj.
Pa BPA.
E disponueshme në disa ngjyra.