info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Pompë gjiri elektrike

Çmimi:20,000.00 L

Pompë gjiri elektrike me adaptor dhe bateri të rikarikueshme

Stock: Ka stok

SKU: NUK199
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Suitable For

,

Përshkrimi

Qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për foshnjët 6 muajt e parë të jetës. Në rastet kur gjidhënia nuk është e mundur si pasojë e angazhimeve të shumta të nënës dhe kohës që ajo kalon larg foshnjës së saj, iu vjen në ndihmë pompa elektrike e NUK.

Për të sjellë komoditet dhe lehtësi për secilën nga nënat, pompa elektrike e gjirit NUK ofron:
• Fleksibilitet dhe efikasitet në pompimin e qumështit të gjirit;
• Mbledhje optimale të qumështit. Mund të zgjidhni njërën nga 4 shkallët e fuqisë së veprimit;
• Ekran LCD që mundëson monitorimin e seancës së pompimit:
-Sipas dritës;
-Kohëzgjatjes së pompimit;
•ka një veshje prej silikoni të butë, me qëllim që të mos dëmtojë apo të vrasë nënën gjatë proçesit të nxjerrjes së qumështit;
• Proces produktiv dhe efektiv në një kohë të shkurtër;
• Bateri e rikarikueshme, e cila zgjat deri në 1.5 orë;
• Kombinohet me të gjitha shishet Nature Sense NUK;
• Pastrohet me lehtësi.