info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Çmimi:800.00 L

Kruajtëse dhëmbësh për masazhimin e gingivave të fëmijëve mbi 3 muaj
Paketim x 1 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK208
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kruajtësja e dhëmbëve NUK Extra Cool ruan ftohtësinë për një kohë më të gjatë, nëse e krahasojmë me kruajtëset tradicionale të dhëmbëve.
Sipërfaqja e saj ka 6 tekstura të ndryshme, me qëllim që të nxiten të gjitha shqisat e bebes.
Ofron një masazh të lehtë tek mishrat e dhëmbëve të bebeve.
E përshtatshme për t’u përdorur tek fëmijët mbi 3 muajsh.
Ftohet vetëm duke e vendosur në frigorifer, por jo tek pjesa e ngrirjes.
Lahet vetëm me ujë të ngrohtë (nën 50˚C) dhe me një detergjent të butë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso