info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Gotë Action Cup

Çmimi:1,300.00 L

Gotë për konsumimin e ujit dhe lëngjeve, për fëmijë mbi 12 muaj
230 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUK205
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

230 ml

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Gota e NUK-ut Action është zgjedhja ideale për fëmijët mbi 12 muaj.
Konsumimi i lëngjeve dhe ujit bëhet nëpërmjet pipëzës, prej materiali të butë që nuk shkakton irritime të qiellëzës dhe mishrave të dhëmbëve.
Ka një mekanizëm praktik, që nuk lejon derdhjen e lëngjeve apo ujit.
Lehtësisht e transportueshme.
E përshtatshme për t’u mbajtur nga duart e vogëla të fëmijëve tuaj.
Ka një kapacitet prej 230 ml.
Pa BPA.

I disponueshën në ngjyrat:
-blu;
-rozë;
-e bardhë;
-lejla;
-jeshile.