info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK qese për ruajtjen e qumështit të gjirit

Çmimi:1,870.00 L

Qese sterile për ruajtjen e qumështit të gjirit
Paketim x 25 qese

Stock: Ka stok

SKU: NUK219
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

25 qese

Material

Suitable For

Përshkrimi

Qumështi i gjirit është zgjedhja e duhur për bebet tuaja, për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm.
Në disa raste kur nënat nuk gjenden në shtëpi dhe nuk janë bashkë me bebin e tyre, nevojitet një zgjidhje praktike që të mundësojë ruajtjen e qumështit të gjirit.
Qeset për mbajtjen e qumështit të gjirit NUK janë higjienike dhe të thjeshta në përdorim.

Vetitë:
-Zenë pak vend; qeset e qumështit të gjirit NUK janë të qëndrueshëm dhe zënë pak vend. Mund të vendosen njëra mbi tjetrën kur ruhen në frigorifer. Rekomandojmë që qeset të ruhen horizontalisht, pasi në këtë mënyrë qumështi ftohet më shpejt.
-Praktike dhe nuk rrjedhin; qesja është prej plastike të qëndrueshme dhe ka një mbyllje të dyfishtë, çka mundëson që qumështi të mos rrjedhë apo të derdhet. Nuk përmban BPA.
-Higjienike; Qeset janë të thjeshta për t’u përdorur dhe higjienike, çka bën që ti keni gati në çfarëdolloj momenti.

Secila nga qeset ka një kapacitet prej 180 ml.