info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Çmimi:400.00 L

Kruajtëse dhëmbësh me dy unaza për fëmijë që nga lindja
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK211
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

2 copë

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Për shumë bebe dalja e dhëmbit të parë është një proçes delikat dhe i vështirë.
Për këtë arsye prindërit mundohen të gjejnë mënyra dhe produkte të ndryshme për ta bërë këtë proçes sa më pak të dhimbshëm.

Kruajtësja e dhëmbëve NUK me dy unaza ka aftësi të masazhojë mishrat e dhëmbëve dhe të qetësojë irritimet.
Mund të mbahet lehtësisht nga duart e vogëla të fëmijëve.
Ka një dizajn tepër të këndshëm dhe është e pranishme me dy ngjyra.
Nuk përmban PVC.