info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Uturak për fëmijë

Çmimi:1,200.00 L

Uturak plastik, i përshtatshëm për fëmijë mbi 10 muajsh.

Spastroje
Gri
Roze
Blu


SKU: NUK223V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

1 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Nuanca

Gri, blu, rozë

Përshkrimi

Fëmija juaj rritet ditë pas dite. Vjen një moment që ju duhet t’ia hiqni pelenat dhe ta mësoni që të shkojë vetë në tualet.
Kjo është tepër e vështirë sidomos në fillim, për këtë arsye NUK prezanton uturakët, të cilët mund të përdoren si një fazë kalimtare e ndërmjetme.
Janë ergonomikë dhe kanë një pjesë të pasme që shërben për t’u mbështetur.
Kanë diametër të madh, çka mundëson rehati dhe konfort.
Tepër higjienikë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping