info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vitabiotics Ultra Omega-3

Çmimi:1,800.00 L 1,620.00 L -10%

Suplement me omega-3 me cilësi të lartë
60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

60 kapsula

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Ultra Fish Oil është një suplement që synon të
plotësojë kërkesat dhe standartet për një cilësi të lartë të suplementeve, e njerëzve që përdorin Vitabiotics.

Peshku i përdorur për përftimin e këtij formulimi, merret nga burime të sigurta, të pastra dhe me një kontaminim minimal.
Vaji i peshkut i nënshtrohet proçeseve të purifikimit, filtrimit dhe shtimit të vitaminës E për ta ruajtur atë.
Vaji i peshkut është burim i DHA dhe EPA, 2 acide yndyrore, të cilat nuk mund të prodhohen nga organizmi, por merren vetëm nëpërmjet dietës ushqimore.
DHA është e rëndësishme për funksionin normal të trurit dhe përmirësimin e shikimit.
Së bashku me EPA ndihmon dhe në funksionimin normal të zemrës.

Pa gluten.
Pa maja.
Pa konservues.
Pa ngjyrues artificialë.
Nuk testohet në kafshë.
I çertifikuar nga Friend of the Sea.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, nëse keni një problem shëndetësor të caktuar apo alergji nga ndonjë substancë specifike këshillohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Personat që përdorin antikoagolantë duhet të këshillohen me mjekun para përdorimit të këtij suplementi.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë, i mbrojtur nga drita dhe lagështia.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 2 kapsula në ditë bashkë me ushqimin, të shoqëruara me një gotë me ujë.
Nuk përtypen.
Të mos tejkalohet doza ditore e lejuar.

Përbërësit

Omega-3 Fish Oil (from Fish), Capsule Shell (Pharmaceutical Grade Gelatin [Bovine Source], Glycerin, Orange Flavour), Vitamin E (D-Alpha Tocopherol).