info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 26 results

Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Magnesium Boron

Suplement ushqimor me kalçium, magnez dhe bor për kocka të forta dhe të shëndetshme 100 tableta
2,420.00 L 2,057.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Ester-C 500 mg

Suplement ushqimor me vitaminë C, në formë esteri 50 kapsula
2,338.00 L 1,987.30 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Liquid Vitamin D3 2500UI

Vitaminë D3 në formë solucioni oral me shije portokalli 59ml
3,150.00 L 2,677.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vegan Digestive Enzymes

Suplement me bazë enzimatike që ndihmon tretjen e ushqimit 50 tableta
2,240.00 L 1,904.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Glucosamine MSM Complex

Suplement që mbështet funksionin e sistemit skeletik dhe lëvizjen pa sforcime 60 tableta
4,611.00 L 3,919.35 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
2,200.00 L 1,870.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Omega 3

Vaj peshku 700mg Paketim x 30 kapsula
3,008.00 L 2,556.80 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
2,073.00 L 1,762.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Magnesium Citrate

Integrator me magnez për muskujt dhe nervat Paketim x 60 tableta
2,868.00 L 2,437.80 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar skin, nails and hair formula

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën Paketim x 60 tableta
2,670.00 L 2,269.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Folate (Metafolin) 400mcg

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik Paketim x 50 tableta
2,181.00 L 1,853.85 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Chelated Zinc

Komponim kelat i zinkut Paketim x 100 tableta
2,280.00 L 1,938.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,857.00 L 3,278.45 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Full Spectrum Curcumin

Integrator me kurkuminë Paketim x 30 kapsula
4,235.00 L 3,599.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Nutri-Nano CoQ10

Koenzimë Q10 Paketim x 50 kapsula
8,956.00 L 7,612.60 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
2,469.00 L 2,098.65 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI Paketim x 100 kapsula xhelatinore
1,715.00 L 1,457.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Folacin 400mcg

Acid folik 400mcg Paketim x 100 tableta
957.00 L 813.45 L -15%
Shtoje në shportë