info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing 1–20 of 21 results

Ofertë!
-15%

Solgar Koji Iron

Suplement ushqimor me hekur, delikat me stomakun dhe lehtësisht i absorbueshëm Kuti x 30 kapsula
2,540.00 L 2,159.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Liquid Vitamin D3 2500UI

Vitaminë D3 në formë solucioni oral me shije portokalli 59ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Beta Glucans

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar 60 tableta
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Glucosamine MSM Complex

Suplement që mbështet funksionin e sistemit skeletik dhe lëvizjen pa sforcime 60 tableta
4,579.00 L 3,892.15 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Neuro-Nutrients

Suplement ushqimor që mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor 30 tableta
3,695.00 L 3,140.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Calcium Citrate with Vitamin D3

Suplement me citrat kalçiumi dhe vitaminë D3 Paketim x 60 tableta
2,090.00 L 1,776.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Biotin 300mcg

Integrator me biotinë Paketim x 100 tableta
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Magnesium Citrate

Integrator me magnez për muskujt dhe nervat Paketim x 60 tableta
2,620.00 L 2,227.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Folate (Metafolin) 400mcg

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik Paketim x 50 tableta
2,040.00 L 1,734.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Nutri-Nano CoQ10

Koenzimë Q10 Paketim x 50 kapsula
8,490.00 L 7,216.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin B-Complex ”50”

Kompleks i vitaminave të grupit B Paketim x 100 kapsula
3,420.00 L 2,907.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Full Spectrum Curcumin

Integrator me kurkuminë Paketim x 30 kapsula
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin C 500mg

Vitaminë C 500mg Paketim x 90 tableta të përtypshme
2,350.00 L 1,997.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin E 200UI (134mg)

Vitaminë E 200UI Paketim x 50 kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Vitamin D3 10mcg (400UI)

Vitaminë D3 400UI Paketim x 100 kapsula xhelatinore
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Folacin 400mcg

Acid folik 400mcg Paketim x 100 tableta
913.00 L 776.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Selenium 100mcg

Integrator me selen Paketim x 100 tableta
2,243.00 L 1,906.55 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Gentle Iron 20mg

Integrator me hekur për të rritur Paketim x 90 kapsula
2,473.00 L 2,102.05 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
2,230.00 L 1,895.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Solgar Prenatal Nutrients

Multivitaminë për periudhën e shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 60 tableta
2,301.00 L 2,070.90 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping