info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Chelated Zinc

Çmimi:2,140.00 L 2,139.10 L -0%

Komponim kelat i zinkut
Paketim x 100 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Solgar ju ofron një suplement të zinkut në formën e një komponimi kelat, me një absorbim maksimal.
Zinku ka veti antioksiduese.
Ai forcon sistemin imunitar, mbështet proçesin e rritjes qelizore dhe formimin e ADN-së.
Zinku kontribuon në mbajtjen e një lëkure të shëndetshme.
Forcon flokët dhe thonjtë.
I përshtatur me dietën Kosher.
Pa OMGJ.
Pa produkte të bulmetit.
I çertifikuar pa gluten.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Tablet
AMOUNT PER SERVING % DV
Zinc
(as zinc glycinate amino acid chelate†) 22 mg 147%

Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Dicalcium Phosphate, Vegetable Cellulose, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Vegetable Stearic Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping