info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Pagesa të sigurta
Pagesa të sigurta

Paguaj në dorëzim & më kartë
debiti/krediti.

Suport i dedikuar
Suport i dedikuar

Nga farmacistë me përvojë.

Transporti falas
Transporti falas

Për çdo porosi në Tiranë

dhe porosi me vlerë
4000 lekë në Shqipëri.

Produkte të rinj

Mbi 200 produkte të rinj çdo muaj të disponueshëm për ju

Pharmasept Heliodor Face & Body Sun Spray SPF 50

Spraj mbrojtës, me filtra natyralë, për fytyrë dhe trup
165 g

3,850.00 L 1,925.00 L -50%
New
Pharmasept Heliodor After Sun Dry Oil

Vaj hidratues, rigjenerues dhe ruajtës i ngjyrës

100 ml

2,500.00 L 1,250.00 L -50%
New
Pharmasept Heliodor Tinted Face Sun Cream SPF 30

Krem mbrojtës me ngjyrë, për fytyrën me filtra 100% natyralë
50 ml

2,600.00 L 1,300.00 L -50%
New
Pharmasept Heliodor Face Sun Cream SPF30 Promo Pack

Set promocional

Blini kremin e diellit Heliodor Face Cream SPF30 dhe përfitoni falas qumështin hidratues të linjës Hygienic

50 ml, 80 ml

2,400.00 L 1,440.00 L -40%
New
Pharmasept Heliodor Face Sun Cream SPF30

Krem mbrojtës për fytyrën me filtra 100% natyralë
30 ml

2,400.00 L 1,200.00 L -50%
New
Pharmasept Heliodor Face Sun Cream Promo Pack

Set promocional

Blini kremin e diellit Heliodor Face Cream SPF50+ dhe përfitoni falas qumështin hidratues të linjës Hygienic

50 ml, 80 ml

2,600.00 L 1,560.00 L -40%
New

Informohu mbi ofertat & të rejat e fundit!

reCAPTCHA is required.