info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Omega 3

Çmimi:2,700.00 L 2,699.10 L -0%

Vaj peshku 700mg
Paketim x 30 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Formulim që përmban sasi të lartë të acideve yndyrore EPA dhe DHA të vajit të peshkut, të nxjerrë nga thellësitë e deteve.
Para se të nisë proçesi i prodhimit të kapsulave, produkti i nënshtrohet proçesit të distilimit, me qëllim që të largohen mbetjet e mërkurit dhe substancave të tjera të dëmshme.
Acidet yndyrore EPA dhe DHA:
-suportojnë sistemin kardiovaskular;
-forcojnë sistemin imunitar;
-forcojnë kockat;
-ndihmojnë në mirë-funksionimin e sistemit nervor;
-përmirësojnë shikimin.
I testuar për cilësi maksimale.
Pa gluten.
Pa rrjedhës të grurit dhe produkte të bulmetit.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa aromatizues artificialë.
Pa ngjyrues.
Pa ëmbëlsues.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsul 3 herë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Softgel
AMOUNT PER SERVING % DV

Total Omega 3 Polyunsaturates† 700 mg ***
providing:
EPA (eicosapentaenoic acid)
360 mg ***
DHA (docosahexaenoic acid)
240 mg ***
Ingredients: Fish Oil, Gelatin, Vegetable Glycerin, Mixed Tocopherols. Contains fish (anchovy, mackerel, sardine).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping