info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Astaxanthin 5mg

Çmimi:2,600.00 L 2,599.10 L -0%

Suplement me astaxantin për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim
30 kapsula xhelatinore

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Astaxanthina, është një karotenoid i gjendur tek peshqit dhe
algat dhe është përgjegjëse për ngjyrën natyrale të gjallesave detare.
Ajo është një antioksiduese e fuqishme dhe mbron qelizat nga radikalet e lira dëmtuese.
Zgjedhja e duhur për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa grurë.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa kripë.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
Pa konservues.
Pa ëmbëlsues.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti, nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar.
Ndërpritet në rast të shfaqjes së ndonjë alergjie.
Ruhet në temperaturë ambjenti.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1
kapsulë, dy herë në ditë, bashkë me ushqimin ose siç rekomandohet nga mjeku.

Përbërësit

Amount Per Serving %DV
Astaxanthin
(from H. pluvialis) 5 mg**
*Daily Value (DV) not established

Sunflower Seed Oil, Gelatin, Vegetable Glycerin. Contains naturally occurring carotenoids including Lutein, Canthaxanthin and Beta Carotene

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping