info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Beta Glucans

Çmimi:3,790.00 L 3,789.10 L -0%

Suplement me beta glukane për forcimin e sistemit imunitar
60 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Beta glukanet janë polisaharide, të cilat janë pjesë e strukturës së murit qelizor të majave dhe myqeve.
Nuk mund të prodhohen nga organizmi prandaj është e nevojshme marrja e suplementeve që i kanë në përmbajtje.
Njihet vetia e beta glukaneve për ndikimin pozitiv në forcimin e sistemit imunitar.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa grurë.
Pa sojë.
Pa sheqer.
Pa aromatizues artificialë.
Pa konservues.
Pa ngjyrues.
Pa ëmbëlsues.
Pa GMO.
I përshtatshëm për veganë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ndërpritet në rast të shfaqjes së ndonjë alergjie.
Nuk rekomandohet te personat që janë alergjikë ndaj majave.
Ruhet në temperaturë ambjenti.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë deri në 3 herë në ditë, bashkë me ushqimin e shoqëruar me një gotë me ujë ,ose siç e këshillon mjeku.
Nuk rekomandohet të kalohet doza ditore e rekomanduar.

Përbërësit

Amount Per Serving %DV
Calories 5
Total Carbohydrate <1 g <1%* Dietary Fiber <1 g 2%* Protein <1 g 1% Sodium † 5 mg <1% Beta 1,3 Glucans (from yeast cell wall concentrate [Saccharomyces cerevisiae]) 200 mg ** *Daily Value (DV) not established Microcrystalline Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Vegetable Cellulose, Silica, Vegetable Magnesium Stearate, Vegetable Glycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping