info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar skin, nails and hair formula

Çmimi:2,550.00 L 2,549.10 L -0%

Integrator për flokët, thonjtë dhe lëkurën
Paketim x 60 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Specific For

Përshkrimi

Formulim specifik për flokët, thonjtë dhe lëkurën.
Rrit sintezën e kolagjenit, një proteinë e rëndësishme për lëkurën, sasia e së cilës pakësohet me kalimin e viteve.
Përmban vitaminën C (një antioksiduese e fuqishme) dhe bakër, dy elementë të rëndësishëm për thonj, flokë dhe një lëkurë të shëndetshme.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
Pa aromatizues artificialë.
I përshtatshëm për veganë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merren 2 tableta në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 2 Tablets
AMOUNT PER SERVING % DV
Vitamin C
(as L-ascorbic acid) 120 mg 200%
Zinc
(as zinc citrate) 15 mg 100%
Copper
(as copper glycinate amino acid chelate) 2 mg 100%
MSM
(as methylsulfonylmethane)
as OptiMSM® 1000 mg (1 g) **
Silicon
(as silicon dioxide and
L. calcareum [red algae powder]) 50 mg **
L-Proline 50 mg **
L-Lysine
(as L-lysine HCI) 50 mg **

Other Ingredients: Microcrystalline Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Vegetable Cellulose, Vegetable Magnesium Stearate, Vegetable Glycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping