info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Milk Thistle Herb Extract

Çmimi:4,280.00 L 4,279.10 L -0%

Suplement që mbështet funksionin normal të mëlçisë
60 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

,

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Suplement ushqimor me bazë ekstraktet e bimës gjembgomari, një bimë mesdhetare.
Gjembgomari përmban një grup flavonoidesh të quajtura silimarinë me veti antioksiduese, anti-virale dhe anti-inflamatore.
Përdoret si detoksifikues për mëlçinë.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
I përshtatur me dietën Kosher.
I përshtashëm për veganë dhe vegjetarianë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo nëse keni një problem shëndetësor të caktuar konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të këtij produkti.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 kapsul deri në 3 herë në ditë, bashkë me ushqimin, ose siç këshillohet nga mjeku.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.

Përbërësit

Amount Per Serving %DV
Standardized milk thistle extract (seed)
(total flavonoids including
Silymarin 80 mg [80%]) 100 mg*
Milk thistle powder
(aerial seed) 350 mg*
*Daily Value (DV) not established

Vegetable Cellulose, Vegetable Magnesium Stearate, Water.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping