info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Folate (Metafolin) 400mcg

Çmimi:2,040.00 L 2,039.10 L -0%

Integrator me metafolinë, forma aktive e acidit folik
Paketim x 50 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Metafolina është forma aktive e acidit folik.
Përdoret si suplement ushqimor tek individët të cilët nuk arrijnë të konvertojnë acidin folik në metafolin.
Metafolina mbështet mirë-funksionimin e sistemit nervor dhe atij kardiovaskular.
Ajo gjithashtu merr pjesë në formimin e rruazave të kuqe të gjakut.
I çertifikuar për mungesën e glutenit.
Pa OMGJ.
Pa produkte të bulmetit.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
Pa aromatizues artificialë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente dhe keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë 1 ose 2 herë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Tablet
AMOUNT PER SERVING % DV
Folate (400 mcg L-methylfolate)
(as L-methylfolate as Metafolin®) 400 mcg DFE 167%

Other Ingredients: Mannitol, Microcrystalline Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Vegetable Cellulose, Silica, Vegetable Magnesium Stearate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping