info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Solgar Biotin 300mcg

Çmimi:2,000.00 L 1,999.10 L -0%

Integrator me biotinë
Paketim x 100 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Specific For

Përshkrimi

Biotina është një vitaminë e grupit B e tretshme në ujë.
Forcon flokët, thonjtë dhe ndihmon në pasjen e një lëkure të shëndetshme.
Biotina merr pjesë në metabolizmin e proteinave, karbohidrateve dhe yndyrnave; proçese këto që shoqërohen me çlirim energjie.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa produkte të bulmetit.
Pa konservues.
Pa sojë.
Pa maja.
Pa sheqer.
Pa natrium.
Pa ëmbëlsues.
Pa ngjyrues.
I përshtatur me dietën Halal dhe Kosher.
Pa aromatizues artificialë.
I përshtatshëm për veganë.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një problem shëndetësor bisedoni me mjekun ose farmacistin tuaj para përdorimit të produktit.
Integratorët ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Ndërpritet në rastet e shfaqjes së efekteve anësore të padëshiruara.
Ruhet në temperaturë dhome.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 tabletë 1 ose 2 herë në ditë pas ushqimit, ose siç këshillohet nga mjeku.

Përbërësit

Serving Size: 1 Tablet
AMOUNT PER SERVING % DV
Biotin 300 mcg 1,000%

Other Ingredients: Dicalcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose, Vegetable Stearic Acid, Vegetable Cellulose, Vegetable Magnesium Stearate, Silica.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping