info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Transport FALAS në Tiranë për çdo vlerë porosie dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Pagesë e sigurtë – Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–48 of 1826 results

Natursutten Glass Baby Bottles

Biberon me shishe qelqi për bebe që nga lindja Paketim x 2 shishe biberoni
L3,700.00L4,000.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Butterfly Orthodontic Pacifier

Biberon prej gome natyrale per foshnja Formë ortodontike Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Butterfly Rounded Pacifier

Biberon prej gome natyrale per foshnjët tuaja. Formë rrumbullake Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Natural Rubber Nipples for Glass Baby Bottles (2-pack)

Koka ndërruese për biberonat Natursutten Paketim x 2 copë
L1,450.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Original Orthodontic Pacifier

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja. Formë ortodontike Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Natursutten Original Rounded Pacifier

Biberon prej gome natyrale për foshnjët tuaja. Formë rrumbullake Paketim x 1 biberon
L1,250.00
Përzgjidhni mundësi

Sophie La Girafe Ring Teether 0 m+

Masazhues për dhëmbët Sophie La Girafe Paketim x 1 copë
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Colo Rings 3 m+

Masazhues për dhëmbët e bebeve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
L2,300.00
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Maracas Rattle 3 m+

Rraketake me formën e xhirafës Sophie Paketim x 1 copë
L2,000.00
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Christmas Set 0 m+

Set Krishtlindjesh me xhirafën Sophie për fosnje
L5,200.00
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Senso Ball 3 m+

Top me ngjyra dhe reliev të larmishëm që nxit shqisat e foshnjeve Paketim x 1 top
L2,200.00
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe My First Gift 0 M+

Set me xhirafën Sophie dhe masazhuesin e dhëmbëve për foshnje
L4,000.00
Shtoje në shportë

Natursutten Starfish Teether Toy

Masazhues për dhëmbët në formë yll deti Paketim x 1 copë
L1,550.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Fillerina Lip Volume Grade 2

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
L6,552.00 L3,276.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Fillerina Lip Volume Grade 3

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 7 ml
L7,800.00 L3,900.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Fillerina Lip Volume Grade 1

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
L5,460.00 L2,730.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Woman 500 Hair Growth

Trajtim lokal që nxit rritjen normale të flokut Paketim x 20 ampula
L16,140.00 L8,070.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Woman 1300 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
L20,790.00 L10,395.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Woman 1300 Hair Growth

Trajtim lokal që nxit rritjen normale të flokut Paketim x 20 ampula
L21,000.00 L10,500.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Woman 200 Hair Growth

Trajtim lokal që nxit rritjen normale të flokut Paketim x 20 ampula
L9,960.00 L4,980.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Woman 200 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
L9,960.00 L4,980.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Man 1300 Hair Growth

Trajtim lokal që nxit rritjen normale të flokut Paketim x 20 ampula
L21,007.00 L10,503.50 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Man 200 Hair Growth

Trajtim lokal që nxit rritjen normale të flokut Paketim x 20 ampula
L9,962.00 L4,981.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Man 1300 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut tek meshkujt Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
L20,790.00 L10,395.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Man 500 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut ftek meshkujt Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
L14,400.00 L7,200.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Man 200 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut tek meshkujt Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
L9,962.00 L4,981.00 -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Crescina Transdermic PLC12 Man 500 Hair Growth

Trajtim lokal që nxit rritjen normale të flokut Paketim x 20 ampula
L16,100.00 L8,050.00 -50%
Shtoje në shportë

Crescina Transdermic PLC12 Woman 500 Complete Treatment

Trajtim i plotë lokal kundër rënies dhe forcimit të flokut Paketim me 20 ampula x 3.5 ml
L14,400.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Cell Architect Mesoserum + Cell Architect Cream 50 ml FREE

Serum me veti anti-age dhe anti-rrudhë + Krem falas I përshtatshëm për moshë deri në 45 vjeç
L12,740.00
Shtoje në shportë

Toskani 2 Duo Pack Aquabalance Mesoserum + Aquabalance Cream FREE

Set me serum hidratues + krem Falas I përshtatshëm per persona deri në 35 vjeç.
L11,180.00
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt sebo-rregullues dhe korrigjues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN15

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.5 mm për përdorim në trup
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN20

Dermaroller me mikro-gjilpëra 2.0 mm për përdorim në trup
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN10

Dermaroller me mikro-gjilpëra 1.0 mm për përdorim në trup dhe fytyrë
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN5

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.5 mm për përdorim në fytyrë
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN2

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.2 mm për përdorim në skalp
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Anti-Pollution Set Special Price

Trajtim që mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues Set me cmim promocional
L12,870.00
Shtoje në shportë

Toskani Dermaroller TKN3

Dermaroller me mikro-gjilpëra 0.3 mm për përdorim në skalp dhe fytyrë
L2,600.00
Shtoje në shportë

Toskani Vitaflash Ampoules

Set prej 5 ampulash me efekt të menjëhershëm zbutës, revitalizues dhe anti-lodhje
L4,500.00
Shtoje në shportë

Toskani Lipo Proteoglycans Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt të menjëhershëm hidratues dhe riparues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Anti-ageing + HA Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt anti-moshë
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Radiance Ampoules

Set prej 15 ampulas me efekt zbardhues dhe unifikues të tonit të lëkurës
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Matrix Repair Cream

Krem me veprim anti-rrudhë dhe ridensifikues 50 ml
L8,450.00
Shtoje në shportë

Toskani Matrix Repair Mesoserum

Serum me veprim anti-rrudhë dhe rigjenerues 30 ml
L12,350.00
Përzgjidhni mundësi

Toskani Anti-Pollution Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt intensiv detoks dhe anti-moshë
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Sensitive Skin Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt të menjëhershëm qetësues dhe relaksues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Proteoglycans FC Plus

Set prej 20 ampulash me efekt anti-oksidant, zbutës dhe riparues
L11,700.00
Shtoje në shportë

Toskani Aquabalance Cream

Krem hidratues me veprim intensiv 50 ml
L7,150.00
Shtoje në shportë