info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Sun Secret After Sun Balm

Çmimi:3,500.00 L 2,450.00 L -30%

Balsam ushqyes dhe rigjenerues pas
ekspozimit në diell
150ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

,

Formulim me një teskturë të lehtë, të freskët dhe lehtësisht të absorbueshme i rekomanduar si trajtim pas ekspozimit në diell, për trupin dhe fytyrën.
Kombinimi i kompleksit DNA-Safe me vajra vegjetale parandalon plakjen e lëkurës, ushqen lëkurën deri në shtresat më të thella dhe rigjeneron indet e dëmtuar.
Ruan ngjyrën e përftuar nga ekspozimi në diell për një kohë më të gjatë.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Aplikohet në trup dhe fytyrë çdo
ditë.

Aqua (Water), Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Sucrose Polystearate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Oleyl Erucate, Olus (Vegetable) Oil, Bis, Stearyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Ceteareth, 25, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Aloe barbadensis Leaf Juice, Pisum sativum (Pea) Extract, Phragmites kharka Extract, Poria cocos Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pentaerythrityl Tetra, di, t, Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Butylene Glycol , Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance).