info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Çmimi:3,650.00 L 2,555.00 L -30%

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Hair Type

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Vaj dielli i thatë me mbrojtje të lartë për trupin dhe flokët.
Teksturë e lehtë dhe me aromë të këndshme, që absorobohet lehtësisht.
Përbërësit aktivë hidratojnë lëkurën dhe ruajnë bukurinë e flokëve.
Mbron trupin dhe flokët kundër veprimit të rrezeve të diellit, rërës, erës, kripës dhe klorit.
Përmirëson nxirjen duke i dhënë lëkurës shkëlqim dhe flokëve butësi.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.

Aplikojeni ne trup dhe floke te pakten 30minuta para ekspozimit ne diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

Alcohol Denat, Cyclopentasiloxane, Propane, Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylpentanediol / Adxy-phenocerylate-Methoxycinnamate, Trimethylpentanediol / Adphenocerylate-Methoxycer, Bifoxylate-Methoxycer Water), Butane, Dihydroxy Methylchromonyl Palmitate, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve azhornohet vazhdimisht. Ju lutem referojuni përbërësve të treguar në paketim.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.