info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel

Çmimi:4,400.00 L 2,200.00 L -50%

Krem-xhel anticelulit.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

,

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Krem-xhel rimodelues i trupit me veprim anti-celulit.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Me një sistem masazhesh lipo-reduktues dhe forcues.
Veprimi i tij i dyfishtë, lipolitik dhe forcues, stimulon heqjen e yndyrës së akumuluar dhe nxit mikrocirkulimin, duke i siguruar lëkurës një pamje më të butë.
Sistemi masazhues si dhe veprimi sinergjik i përbërësve aktivë shumë të përqendruar anti-celulit, ndikojnë në zvogëlimin e lipogjenezës.

PH fiziologjik.
Tolerancë shumë e lartë e lëkurës.
Testuar dermatologjikisht.

Për përdorim të përditshëm.

Aplikoni xhelin në zonat e nevojshme dhe me ndihmën e aplikatorit, masazhojeni butësisht me lëvizjë rrethor deri në thithje të plotë.

Përbërësit aktivë kryesorë:
BABÉ Lipo-Reducting Complex 3%
Glycerin 2%
Silanol 1%
Vitamin E 0.25%
Caffeine 0.20%
Carnitine 0.20%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.