info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vichy Quenching Mineral Face Mask

Çmimi:470.00 L

Maskë ushqyese për lëkurën
2 x 6ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Maska e parë Vichy e cila përmban 10% ujë termal Vichy, të pasur me minerale dhe vitaminën B3, që sigurojnë hidratim të thellë për lëkurën.
Glicerina e pranishme në këtë maskë luan rolin e humectantit, duke mbajtur ujin në shtresat e jashtme të lëkurës.
Pas aplikimit të maskës lëkura është më e butë dhe me më shumë shkëlqim.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.
Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë dhe lihet për 5 minuta.
Më pas masazhojmë lëkurën ose e fshijmë me një pambuk.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.

Përbërësit

AQUA •GLYCER I N •
ALCOHOL DENAT. •
NIACINAMIDE • DIPROPYLENE GLYCOL •PENTYLENE GLYCOL • BUTYLENE GLYCOL• PEG-8 • PEG/PPG/POLYBUTYLENEGLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • PEG-60HYDROGENATED CASTOR OIL • CI 61570 • CARBOMER • TRIETHANOLAMINE •PHENOXYETHANOL • AMMONIUMPOLYACRYLOYLDIMETHYLTAURATE • TETRASODIUM EDTA •MENTHOXYPROP DIOL•T-BUTYLALCOHO L •PARFUMCODE F.I.L. : C182661/1 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping