info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Micellar Water All-in-one Cleanser

Çmimi:2,550.00 L 2,167.50 L -15%

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës & syve për të gjithë tipet e lëkurës

200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Uji mishelar përbëhet nga shumë pikëza vaji të padukshme për syrin, që qëndrojnë pezull në ujë, të quajtura “mishela”. Këto pikëza kapin papastërtitë dhe mbetjet e make-up-it, duke e lënë fytyrën të pastër e të freskët, me një veprim të vetëm.

Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, apliko me pambuk mbi fytyrë dhe qafë.

Për të pastruar zonën rreth syve, vendos pambuk të njomur mbi kapakët e syve për disa sekonda, butësisht fshije me veprim poshtë dhe drejt cepave të syve. Shmang fërkimin e syve.

Përbërësit

CM-Glucan, ekstrakt i farës Tamarindus indica, ekstrakt nga gjethe Aloe Barbadensis.