info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 17 results

Ofertë!
-15%

Vichy Purete Thermale Eau Micellaire Minerale Peau Mixte a Grasse

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme 400 ml
2,560.00 L 2,176.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Sensibio H2O AR Eau Micellaire Demaquillante Anti-Rougeurs

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme, me tendencë të skuqet lehtësisht. 250ml
2,082.00 L 1,873.80 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Sebium Hydra Soin Ultra-Hydratant Compensateur

Hidratues intensiv për lëkurë akneike të dehidratuar pas trajtimeve 40ml
2,525.00 L 2,272.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme
958.50 L2,538.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bioderma Hydrabio H20 Eau Micellaire Demaquillante Hydratante

Ujë mishelar pastrues. I formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme dhe të thatë
1,235.70 L1,879.20 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Bioderma Sebium H20 Eau Micellaire Nettoyante Purifiante

Ujë mishelar pastrues, i formuluar specifikisht për lëkurat kombinuara dhe të yndyrshme
1,170.00 L2,925.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Biolane EAU Pure H20

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrë dhe trup. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
935.00 L1,317.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Biolane Eau Micellaire Dermo-Pédiatrie

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe trupin e bebes dhe fëmijës. Për lëkurë të thatë & atopike. 500ml
1,400.00 L 1,190.00 L -15%
Shtoje në shportë

Bionike Beauty Must Have Set

Trajtim pastrues dhe hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Exfoliac lotion micellaire purifiant no rinse

Ujë mishelar pastrues për lëkurë mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike 250 ml
1,600.00 L 1,360.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Phys-Ac Purifying micellar water

Ujë micelar pastrues për lëkura të yndyrshme dhe akneike 400 ml
2,350.00 L 1,880.00 L -20%
Shtoje në shportë

Derma E vitamin C micellar cleansing water

Ujë micellar me vitaminë C pa shpëlarje pastrues, hidratues & freskues 175 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Daily Care Micellar Solution

Ujë micelar për çdo lloj lëkure 400 ml
2,520.00 L 2,268.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Sensitive skin

Ujë mishelar për lëkurë të ndjeshme 400ml
2,660.00 L 2,261.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Purifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme 400ml
2,560.00 L 2,176.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Micellar Water Reactive Skin

Ujë mishelar pastrues për lëkurë reaktive 400ml
2,660.00 L 2,261.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Micellar Water All-in-one Cleanser

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës & syve për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,550.00 L 2,167.50 L -15%
Shtoje në shportë