info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Gentle Cleansing Lotion

Çmimi:2,350.00 L 1,997.50 L -15%

Locion pastrues per lëkurë normale & të thatë

200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Locion i lehtë qumështor pastrues që heq papastërtitë, qelizat e vdekura dhe make-up, duke respektuar balancën natyrale të hidratimit të lëkurës. I pasur me vaj soje, CM-glucan dhe vitaminë E. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, apliko me pambuk mbi fytyrë dhe qafë. Shmang zonen rreth syve. Pastro bollshëm me ujë të vakët dhe më pas tonifiko.

Përbërësit

CM-glucan, vaj soje,vitaminë E.