info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Exclusive Cellular Anti-Aging Sheet Mask

Çmimi:6,450.00 L 5,482.50 L -15%

Maskë me veti anti-rrudhë për çdo lloj lëkure

20 ml x 5 maska

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Maskë që jep rezultate të menjëhershme në lëkurë.

Përmban një eliksir të fuqishëm me efekt të ngjashëm me trajtimin “Botox”, zbeh rrudhat dhe në të njëjtën kohë i ofron lëkurës një ndjesi relaksimi dhe mirëqënieje.

Kompleksi ACR rigjeneron qelizat dhe e bën lëkurën tuaj më të shëndetshme dhe më rinore.

Maska sjell të njëjtat përfitime që ofrojnë spa-të vetëm se realizohet në kushte shtëpie.

Zgjedhja e duhur për një veprim anti-rrudhë afatgjatë.

Pa parabenë.

Pa produkte me origjinë shtazore.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Vendoset maska në të gjithë fytyrën, duke përshtatur me kujdes mbi fytyrë, pjesën e sipërme plastike.

Lihet 15-30 minuta dhe më pas hiqet me kujdes.

Nuk shpëlahet.

Pjesa e mbetur masazhohet derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Rekomandohet që pas aplikimit të maskës të përdoret një krem hidratues.

Përbërësit kryesorë aktivë

CM-Glucan, Hydration Complex, Gjalpë Shea