info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Hydrotenseur LF Lifting Serum

Çmimi:6,580.00 L 4,935.00 L -25%

Serum anti-rrudhë me efekt lifting
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim shumë i përqëndruar, i krijuar posaçërisht për të kundërshtuar rrudhat gravitacionale, që shfaqen zakonisht rreth moshës 40 vjeç.
I pasur me “Lifting Complex”, me efekt mbushës të rrudhave dhe tonifikues.
Përmban acid hialuronik, që ushqen dhe i rikthen lëkurës elasticitetin dhe tonicitetin e humbur.
Absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura.
Ushqen lëkurën, zbeh rrudhat dhe e i jep asaj pamje uniforme.
Testuar klinikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa parabenë.
Pa derivate të grurit dhe pa lanolinë dhe pa rrjedhës të saj.
Pa vajra minerale.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.
Rekomandohet të përdoret së bashku me kremin Hydrotenseur.

Përbërësit

Aqua (Water) • Dimethicone
• Cyclopentasiloxane • C12-15 Alkyl Benzoate • Butylene Glycol •Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate • Polysilicone-11 • Glycerin • Bis-PEG/PPG-20/5 PEG/PPG-20/5 Dimethicone • Methoxy PEG/PPG-25/4 Dimethicone •Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables •Sodium Polystyrene Sulfonate • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Arginine • Caprylic/Capric Triglyceride •Sodium PCA • Propanediol • Ornithine • Tocopheryl Acetate •Sodium Lauroyl Lactylate • Sodium Hyaluronate • Glycolipids • Pullulan •Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester •Ceramide NP •Ceramide AP •Phytosphingosine •Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Tocopherol • Sodium DNA •Ceramide EOP • Levulinic Acid • p-Anisic Acid • Phospholipids • Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymer •Laureth-3 • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Isohexadecane •Hydroxyethylcellulose • Polysorbate 80 • Sodium Hydroxide • Sorbitan Oleate •Carbomer •Xanthan Gum • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin •Potassium Sorbate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping