info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante & Gele Purifiant Micro-Exfoliant Falas

Çmimi:5,700.00 L 3,500.00 L -38%

Bli hidratuesin për fytyrën dhe përfito xhelin pastrues eksfoljues Falas

SKU: bundle08
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

175 ml

Skin Type

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Nuxe Aquabella Gele Purifiant Micro-Exfoliant

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping