[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

mjaltë

Showing 1–20 of 32 results

L-Mesitran Ointment

Pomadë që stimulon shërimin e plagëve në sipërfaqe të lëkurës Tub x 20 g
1,700.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Oral Spray

Spraj për fytin me mjaltë Manuka Flakon x 30 ml
950.00 L
Shtoje në shportë

PharmaLead Propolis Plus Kids Oral Spray

Spraj për fytin për fëmijë, me mjaltë Manuka dhe probiotikë Flakon x 30 ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Golasel Pro Junior Spray Orale

Spraj për fytin për fëmijë Flakon x 20 ml
900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Golapiol Plus Pastilles

Karamele për fytin me propolis, qumësht dhe mjaltë Kuti x 24 karamele
460.00 L 414.00 L -10%
Shtoje në shportë

Plasmon Pure me mollë, banane, biskota dhe mjaltë

Plasmon pure me mollë, banane, biskota dhe mjaltë për foshnje mbi 6 muaj 3 x 120 g
570.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus 8 Cereales con Miel 5m+

muhalebi me 8 drithëra dhe mjaltë për për fëmijë nga 5 muajsh 2 x 300 g
950.00 L 902.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Blevit Plus Optimum 8 Cereales con Miel 6m+

muhalebi me 8 drithëra dhe mjatë për fëmijë nga 6 muajsh 2 x 200 g
800.00 L 760.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Crème Gommante Douce

Krem eksfoljues delikat me lëkurën. 75 ml
3,410.00 L 3,069.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosculpt Gommage Crushed Cabernet

Scrub trajtues për trupin. 225 g
3,770.00 L 3,393.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Gentle shampoo Bar

Sapun pastrues për flokët dhe trupin me mjaltë 65 g
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Deliciosly Nourishing Body Scrub

Skrab i butë eksfoljues për trupin me mjaltë 175 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Rêve de Miel Cleansing Gel and Body Cream Duo

Set me xhel larës dhe qumësht hidratues me mjaltë dhe luledielli 2 x 400 ml
5,500.00 L 3,850.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Creme Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Bli kremin anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas
7,800.00 L 4,700.00 L -39%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Aquabella Set

Set promocional për lëkurë të yndyrshme 150 ml,50 ml, 50 ml
5,000.00 L 3,500.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant & Super Baume Reparateur

Bli xhelin pastrues për fytyrën dhe balsamin ultra riparues për fytyrë dhe trup me 40% Ulje!
4,800.00 L 2,880.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Delectable Fragrant Water

Ujë i parfumuar me mjaltë dhe lule portokalli 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Reve de Miel Clean Hands Spray

Spraj pastrues për duart me mjaltë, pa shpëlarje 100 ml
1,400.00 L 1,120.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Zefimar Gola Spray

Spraj që qetëson irritimet e fytit të fëmijëve mbi 3 vjeç dhe të rriturve 25 ml
1,370.00 L 1,233.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Shedirpharma Miraprotein B

Suplement ushqimor për mirëqënien e përgjithshme 200 ml
1,650.00 L 1,485.00 L -10%
Shtoje në shportë