info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Aquabella Emulsion Hydratante Revelatrice de Beaute

Çmimi:3,500.00 L 2,975.00 L -15%

Hidratues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Ky emulsion hidratues lehtësisht i përthithshëm ka efekt të dyfishtë, hidraton zonat e thata, përthan sebumin e tepërt dhe përmirëson dukshëm pamjen e lëkurës.

Falë pranisë së një kompleksi “zbehës” lëkura hidratohet, freskoher dhe matifikohet.

I përshatshëm për të gjitha moshat , ideal për moshat 18-25 vjeç.

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: zambaku i bardhë i ujit , acidi hialuronik, kompleksi “zbehës” i bimëve (tërshëra, nasturtium, thjerrëza e Gjelbër), mikro-kokrriza blu, grimca silici eksfoluese.

93.3% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Ideal për t’u përdorur pas locionit esencial revitalizues Aquabella.

Përbërësit

AQUA/WATER, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, DECYL OLEATE, HYDROGENATED COCONUT OIL, ARACHIDYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, DIMETHICONE, BEHENYL ALCOHOL, HYDROXYETHYL UREA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TOCOPHEROL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, SILICA, PHENOXYETHANOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, XANTHAN GUM, PROPANEDIOL, LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT, AMMONIUM LACTATE, TROPAEOLUM MAJUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, SODIUM BENZOATE, NYMPHAEA ALBA FLOWER EXTRACT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL [N3303/B].