info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Zeniac LP fort intensive keratoregulating treatment

Çmimi:1,700.00 L 1,445.00 L -15%

Kujdes i përditshëm me veprim eksfoliues për lëkurë të yndyrshme me akne
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Trajtim intensiv i pasur me acid salicilik dhe AHA me efekt kerato-rregullator.
Zhbllokon poret e bllokuara, eliminon sebumin e formuar dhe parandalon riformimin e tij në lëkurë, duke i dhënë asaj një pamje mat pa shkëlqim.
Në sajë të mikrokorrizave që përmban ky trajtim kombinon tolerancen me efektivitetin.

Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonat e interesuara.
Kujdes me ekspozmin në diell për shkak se përmban AHA.

Përbërësit

Aqua (Water), Methyl Methacrylate Crosspolymer, Ammonium Lactate, C12-15 Alkyl Benzoate, Mandelic Acid, Tartaric Acid, Cyclopentasiloxane, Pentylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Salicylic Acid, Cetyl Lactate, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-10 Stearate, Arachidyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Lactic Acid, Dimethiconol, Chlorphenesin, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Salicylate, Alpha Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol.