info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Matidiane Gel Nettoyant

Çmimi:2,200.00 L 1,870.00 L -15%

Xhel pastrues me efekt eksfoljues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Matidiane xhel dhe scrub për lëkurë normale dhe të yndyrshme.
Pastron në thellësi duke vepruar si një scrub në lëkurë, pa e tharë atë.
Rifreskon dhe heq qelizat e vdekura, duke e lënë lëkurën të butë dhe pa shkëlqim.
Përdoret për fytyrën dhe trupin.

Mikro-kokrrizat ndihmojnë në daljen e sebumit nga poret duke lënë një ndjesi freskie në lëkurë.

I testuar dermatologjikisht.
Pa sapun.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të lagur, duke e masazhuar lehtësisht.
Më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, POLYSORBATE 20, SODIUM COCOYL APPLE AMINO ACIDS, DIGLYCERIN, POLYETHYLENE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXYMETHYLGLYCINATE, SODIUM HYDROXIDE, COPPER PCA, DISODIUM EDTA, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CITRIC ACID, SODIUM GLYCOLATE, BENZOIC ACID, SODIUM SULFATE, TETRASODIUM EDTA, BUTETH-3, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, SODIUM BENZOTRIAZOLYL BUTYLPHENOL SULFONATE, PHENOXYETHANOL, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, BETA-SITOSTEROL, NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, TRIBUTYL CITRATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, CI 19140.