info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Matidiane Detoxifying Night Treatment

Çmimi:3,400.00 L 2,890.00 L -15%

Trajtim nate për lëkurë të yndyrshme dhe mikse për kontrollin e sebumit në lëkurë
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajtim nate me efekt detoxifikues për lëkura të yndyrshme dhe mikse.
Exfolion lehtë lëkurën.
Redukton sebumin.
Trajton poret.
Ribalancon florën bakteriale.
Hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi.

Jo komedogjenik.
Pa parabenë
Aromë e lehtë.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrë në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, POLYAMIDE-5, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETEARYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, OCTYLDODECANOL, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED EXTRACT, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, PEG-8, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERYL HYDROXYSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT,NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT (NELUMBO NUCIFERA FLOWER WATER), BETAINE SALICYLATE, ZINC PCA, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, DIPHENYL DIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-51, BIOSACCHARIDE GUM-1, CHLORPHENESIN, BETA SITOSTEROL, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL.