info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac deep cleansing mask

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Maskë eksfoliuese për lëkurë të yndyrshme dhe me tendencë akneike
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Noreva Exfoliac është një maskë për pastrim të thellë e krijuar posaçërisht për të pastruar lëkurën e yndyrshme dhe me tendencë akneike, si rezultat i veprimit te agjenteve eksfoliues BHA.

E pasuruar me agjentë qetësues, hidratues dhe kaolinë, kjo maskë ndihmon në qetësimin e shpejtë të zonave me probleme ndërsa thith sebumin e tepërt, pa e tharë lëkurën.

Pa parabenë.
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet 1 deri 2 here në javë në lëkurë të thatë dhe të pastruar paraprakisht.
Lihet 3 deri ne 5 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Evitoni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA (WATER), KAOLIN, TRIDECYL SALICYLATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, OCTYLDODECANOL, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, NILUM, WATER), SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED EXTRACT, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, PERFUME (FRAGRANCE), SODIUM HYDROXYMETHYLGLYCINATE, LACTIC ACID, BETA SITOSTEROL, PHENOODOXIDE, PHENOXIDIUM.