info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Stelatopia Creme Emolliente

Çmimi:2,900.00 L 2,320.00 L -20%

Stelatopia krem zbutës për lëkura atopike. Për fytyrën dhe trupin.
200 ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Action

Suitable For

Mosha

, , ,

Përshkrimi

Krem zbutës në formë fluide që sjell ndjesi butësie dhe komforti, që nga dita e parë e lindjes.
Hidraton dhe qetëson ndjesinë e kruajtjeve.
Forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës falë kompleksit të patentuar Avocado Perseose®.
Rindërton barrierën e dëmtuar të lëkurës me tendencë atopike.
Hipoalergjik – Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
Pa parfum, pa parabene, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Aplikohet dy herë në ditë mbi lëkurën e thatë të fytyrës dhe trupit, të pastruar më parë me STELATOPIA crème lavante.

 

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, PETROLATUM, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, SUCROSE DISTEARATE, DEXTRIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, PRUNUS DOMESTICA SEED EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, CANDELILLA CERA / EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX / CIRE DE CANDELILLA, SQUALANE, SUCROSE STEARATE, GLYCERYL CAPRYLATE, XANTHAN GUM, GLUCOSE, SORBITOL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, CERAMIDE NP, PHYTOSPHINGOSINE.